Royal Sales TÜRKİYE

www.royalsalesturkiye.com

01-MİKRO DOKULU BEZLER

CAM BEZİ

Sipariş Kodu: CB-RC
Özelikle cam temizliğinde etkilidir. Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir
Geniş açıklama

 Büyük Mucize Bez

BÜYÜK MUCİZE ( MİKRODOKULU ) BEZ

Sipariş Kodu: BMB-RC
Kuru ve ıslak temizliklerde kullanılır.Mutfak temizliği konusunda idealdır.Her oda için ayrı bez kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Cilalı yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmasını önerilmemektedir bunun sebebi ise oluşabilecek olan çiziklerdir.
Geniş açıklama

 Color Set

COLOR SET

Sipariş Kodu: COLOR SET
Mikrodokulu bezleri mucize yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir.Color Set evinizde her bölüm için ayrı olarak kullanabilen üç renkli bezden oluşur.
Geniş açıklama

Araba Bezi (Büyük Cam Bezi)

ARABA BEZİ - (BÜYÜK CAM BEZİ)

Sipariş Kodu: BCB-RC
Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir. Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir.Arabaların temizliğinde kullanmalarına tavsiye edilir.
Geniş açıklama

 Küçük Mucize Bez

KÜÇÜK MUCİZE ( MİKRODOKULU) BEZ

Sipariş Kodu: KMB-RC
Kuru ve ıslak temizliklerde kullanılır.Mutfak temizliği konusunda idealdır.Her oda için atrı bir bezin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Cilalı yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmasını önerilmemektedir, bunun sebebi ise oluşabilecek olan çiziklerdir.
Geniş açıklama

 Optik Bez 25x25

OPTİK MİKRODOKULU BEZ - 25

Sipariş Kodu: KMO-25 RC
Yumuşak olup özelikle gözlük, HI-FI malzemelerini (araç-gereç), tv, bilgisayar mönitörlerin ve fotoğraf makinelerin temizliğinde idel bir temizleyicidir. Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür. Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir. Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir
Geniş açıklama

 Mutfak Bezi

MUTFAK BEZİ

Sipariş Kodu: KK-RC
Mutfaktaki temizlik için ideal bir bezdir.Spesifik mikrodokulardan dolayı kolay kurur ve böylece bakterilerin çoğalmasına engel olmaktadır.En çok mutfak temizliğine yöneliktir, oluşan ekmek kırıntıları ve diğer kirleri toplar ve kendi içinde tutar bezi yıkayana kadar. Spesifik strüktürden dolayı büyük kırıntıların toplanmasında da etkilidir.
Geniş açıklama

 Optik Bez  15x15

OPTİK BEZ - 15

Sipariş Kodu: KMO-15 RC
Yumuşak ve özelikle gözlük, HI-FI malzemelerin (araç-gereç), tv, bilgisayar mönitörlerin ve fotoğraf makinelerin temizliğinde idel bir temizleyicidir. Mikrodokulu bezleri mucize yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır. Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir
Geniş açıklama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret248166