Royal Sales TÜRKİYE

www.royalsalesturkiye.com

05-PROFOSYONEL PROĞRA

MOP TUTUCUSU

Sipariş Kodu: Mop Tutucu
Döşeme bezlerinin kolayca yerleştirilebildiği özel döner eklemli tutuculardır.Döner eklemli tutucu ve teleskopik sap sayesinde ulaşılması zor olan yerlere ulaşılır ve temizlik yapılabilir.MOP'un kenarları, köşelerin ve dar yüzeylerin temizliği kolaylaştırmaktadır. Actex mikrodokulardan yapılan MOP bezleri ve tutucunun dizayn sayesinde MOP her iki kenar ile etkili bir şekilde tozları çeşitli yüzeylerden toplamaktadır.Bezler tutuculara kolay bir şekilde yapışabilmeleri için dizayn edildi.
Geniş açıklama

KÜÇÜK MOP SET RC-40

Sipariş Kodu: MOP SET RC-40M
Kuru temizlik için kullanılır - her çeşit duvarlarda,tavanlarda ve döşemelerde. Kuru temizlik MOP'un temelidir.Islak temizlikten önce yapılan kuru temizlik ideal sonuçları vermektedir. MOP ve bez kullanımı elektrik süpürgesinin yerini almaktadır.
Geniş açıklama

BÜYÜK MOP SET RC-40

Sipariş Kodu: MOP SET MİX  RC-40V
Bütün kuru ve ıslak yüzeylerin ( her çeşit duvarlar, döşemeler) temzliğinde kullanılır. Bu bezler ev döşemelerin, duvarların ve fayansların temizliğinde etkilidir. Kirleri ve tozlar, ekmek kırıntıları ve diğer kirler temizler. Bu bezler ile mutfak yerleri, ev girişleri, banyo, seramikle kaplı yüzeyler temizlenir ve ev hayvanların tüylerin toplanmasında da etkilidir. Temizlikte sadece bez ve su kullanılır herhangi bir kimyasal detarjan kullanılmamaktadır. Üç farklı birleşimden bu bezler dokunduğu için kirleri ve tozları toplama kapasitesi yüksektir.
Geniş açıklama

MOP ROYAL  ÜNİVERSAL  BEZ (Islak)

Sipariş Kodu: MOP OCEAN-U45
Islak temizliğinde kullanılmaktadır. He çeşit yüzeylerin (her çeşit duvarlar, döşemeler) temzliğinde kullanılır.Bu bezler ev yerlerin temizliğinde etkilidir.Kirleri ve tozlar, ekmek kırıntıları ve diğer kirler temizler. Bu bezler ile mufak yerleri, ev girişleri, banyo, toalet, seramikle kaplı yüzeyler temizlenir.Bezler toz toplama - büyük kapasiteye sahiptirler. Bu bezler ile temizliğinde sadece su kullanılmaktadır.
Geniş açıklama

MOP ROYAL YEŞİL  BEZ  (Kuru)

Sipariş Kodu: MOP RC-K45
Her çeşit duvar ve döşeme kuru temizliğinde kullanılır. Kuru temizlik MOP'un temel özeliğidir. Islak temizliğinden önce yapılan kuru temizlik ideal sonuçları vermektedir. MOP'un ve kuru bezin kullanımı ile elektrik süpürgeye ihtiyacınız kalmamaktadır.
Geniş açıklama

MOP ROYAL  OKYONUS BEZ (Islak)

Sipariş Kodu: MOP RC-U45
Her çeşit duvar ve döşeme ıslak temizliğinde kullanılmaktadır.Temizliğinde sadece su kullanılmaktadır. Bezlerin arkasında kirler veya nemli yüzeyler kalmaz, böylece bakterilerin çoğalıması da engelenmektedir. MOP'un ve univerzal bezin kullanımı, klasik döşeme temizlik yöntemin yerini almaktadır.
Geniş açıklama

MOP KAKTÜS ( KURU TEMİZLİK )

Stoklarımızda YOK

Sipariş Kodu: MOP KAKTUS-K45
Bütün kuru yüzeylerin (her çeşit duvarlar, döşemeler) temzliğinde kullanılır. Bu bezler ev yerlerin temizliğinde etkilidir. Kirleri ve tozlar, ekmek kırıntıları ve diğer kirler temizler. Bu bezler ile mufak yerleri, ev girişleri, banyo, seramikle kaplı yüzeyleri temizlenir ve ev hayvanların tüylerin toplanmasında da etkilidir.
Geniş açıklama

TELESKOPİK SAP

Sipariş Kodu: Mop Sopası
Daha kolay ve ergonomik bakımından daha rahat temizlik için. Zor ulaşılabilir yerlere daha kolay ulaşabilmeyi sağlayan özel döner eklem. Özel vaküm mekanizması süpürgeyi sağlam bir şekilde sapta tutmaktadır.Sapın uzunluğu 1,5 mt.
Geniş açıklama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret248166