06-LASTİK PROĞRAMI

LASTİK SÜPÜRGE

Sipariş Kodu: KLS Set
Ev ve profesyonel temizlikte kullanılması için ideal bir üründür.Lastikli dişler sayesinde temizlenen yüzeyleri (araba ve mobilya cilası, parkeyi) yıpratmaz.Özel üretilmiş polimel lastikten yapılmıştır.Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisisni yaratarak tozları, tüyleri ve diğer kirleri kendine çekmektedir.Basit ve kullanışlıdır, bundan dolayı kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır.
Geniş açıklama

BÜYÜK LASTİK FIRÇA

Sipariş Kodu: BLF
Evcil hayvanların, elbiselerin, oturma grupların temizliği için idealdır. Kuru ve ıslak temizlikte kullanılabilir.Temizlenen yüzeylere zarar vemediği gibi, kendisi de temizlediği alanlardan yıpranmaz ve deforme olmaz.Özel bir formüle göre üretilen polimer lastikten yapılmıştır. Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi yapar ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker.Kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır.
Geniş açıklama

SAPSIZ LASTİK SÜPÜRGE

Sipariş Kodu: SAPSIZ KARE LASTİK SÜPÜRGE
Evlerde olduğu gibi profesyonel temizlik işlerinde de kullanılabilir ideal bir üründür.Yumuşak lastikli tırnnaklar sayesinde her türlü yüzey üzerindeki kirleri toplar fakat temizlenen yüzeylere (otomobil cilasına, cilalı mobilya ve parkelere) zarar vermez.Özel bir formüle göre üretilen polimer lastikten yapılmıştır.Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi gösterir ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker. Uzun ömürlüdür, kullanım ve muhafaza açısından basit ve pratiktir.

Geniş açıklama


TELESKOPİK ÇELİK SAP

Sipariş Kodu: ÇELİK SAP
Temizlikte kolaylık sağlamaktadır.Sapın uzunluğu ayarlanabilir özeliğe sahiptir.Vakum mekanizması sayesinde süpürge çelik sapa sabit tutulur.Teleskopik sapın uzunluğu 1,5 metredir.
Geniş açıklama

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.357527.4671
Euro29.010129.1264

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret235815