07-EKOLOJİK YIKAMA

YÜN BALSAMI

Sipariş Kodu: Dr.F-75
Üçlü etkisine - temizlik, bakım, ferahlık - ve yumuşatıcı özeliğe sahip bir pH nötr detarjandır.Yünlü ve hassas kumaşların bakımında ve temizliğinde kullanılmaktadır.Bu balsam, kumaşların ömrünü uzatır ve renkleri canlandırır. Makine ve el ile yıkamalarda kullanılır.

Geniş açıklama


YÜN BALSAMI - KONSANTRE

Sipariş Kodu: Dr.F-76
Üçlü etkili - temizlik, bakım, ferahlık ve yumuşatıcı özeliğe sahip bir pH nötr detarjandır.Yünlü ve hassas kumaşların bakımında ve temizliğinde kullanılmaktadır.Bu balsam kumaşların ömrünü uzatır ve renkleri canlandırır. NOT:200 ml OLAN KONSENTRE 800 ml SU İLE KARIŞTIRILIR!
Geniş açıklama

LEKE ÇIKARICI

Sipariş Kodu: CW 1
Lekelerin bulunduğu yer önce ıslatılır ve üzerine leke çıkarıcı sürülür. Birkaç dakika bekletilir, ondan sonra çamaşır makınesinde yıkanılır. Zor çıkan lekelerde bu işlem leke çıkarıcı sürüldükten sonra 30 dakikaya kadar beklenilir.
Geniş açıklama

EKOLOJİK YIKAMA TOPLARI

Sipariş Kodu: CW 2
Ekolojik yıkama için kullanılan yıkama toplar detarjanların ve sabunların yerini almaktadır.Yıkama toplar, suyun temizlik gücünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kumaşın dokularına ulaşır ve kirleri derinlemesine temizler.Yıkama topları kimyasal madeler içermemektedir. Dolayısıyla kimiyasallardan kaynaklanan alerjiyi engeller ve antibakteriyel özeliğe sahip oldukları için çevreye zarar vermezler.
Geniş açıklama

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret237993