104- Araba Bezi

ARABA BEZİ

Sipariş Kodu: BCB-RC -Büyük Cam Bezi
Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir.Arabaların temizliğinde kullanmalarına tavsiye edilir.

TEMİZLİKTEKİ DEVRİM
Bugün ve yarın için RSI EKOLOJİK TEMİZLİK yöntemi
Bir yılda tonlarca kimyasal detarjan temizlikte kullanılır ve bu kimyasalar cevremizi kirletir.Çevre kirliliği ana sorunlardan birisidir,ama biz bu sorunlar karşısında varr olan mikrodokulu bezler ile savaşabiliriz.Mikrodokulu programa Ekolojik programı denir veya mucize programı.Bu program ile temizlik yapabilmek için sadece suya ihtiyacımız var.Bu mikrodokulu program ürünleri kullanırken – enerjimizi, zamanımızı tasarüf edip çevremizi koruyoruz.Bunun yanında parasal açıdan bize kar sağlamaktadır, çünkü detarjanlara ihtiyacımız yok

Mikrodokulu bezler aynı adı taşıyan programın bazını oluşturmaktadır
Birçok sebepten dolayı mikrodokulu bezlere ekolojik bezleri diyoruz.Ekolojik yanında onlara mucize bezleri de diyoruz.Kuru yüzeylere elektrostatik olarak etki gösterir, ıslak yüzeylere ise emici etkisi gösterir. Kendi ağırlığın 4 katını mikrodokularda kiri ve toz emip hapsedebilir. Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür.Bu bezler mikrodokuları içermektedir.Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir.Bu ince dokular mikroskop aracılığı ile görünür. 5 poliamid ve 6 poliester tabakalar doku alanı genişletmektedir ve bu dokular kirleri hapsetmektedir.
• Saç telinden 100 kat ince dokular ile elde edilmektedir,
• Bakterileri, tozları ve kirleri temizlemektedir.
Mikrodokuların özeliği sayesinde bakterilerin %99 temizlenen yüzeyden temizlemektedir.
Mikrodokular pozitif yüklüdür ve kirleri kendine çekmektedirler.Demek ki mikrodokulu bezler pozitif yüklü kirler ise negatif yüklüdür bundan dolayı bu bezler ile diğer klasik (negatif yüklü) bezlere göre yapılan temizlik farklıdır.Klasik bezler ile tam olarak temizliği sağlamazsınız ama mikrodokulu bezler ile eşsiz temizliği elde etmiş olursunuz.


NEREDE ETKİLİDİR
Mikrodokulu bezler birçok şekilde kullanılabilir
KURU yüzeylerde - elektrostatik yüklenme sayesinde kirleri ve tozları mıknatıs gibi kendine çeker ve hapse eder,
• ISLAK yüzeylerde - ıslak yüzeylere ise emici etkisi gösterir.Kendi ağırlığın 4 katını mikrodokularda kiri ve toz emip hapsedebilir,
• BUHAR İLE - buhar ile temizlik daha etkili olur kirler üzerinde ve mikrodokulu bezler onları daha kolay emer.


BASIT KULLANIMI
Mikrodokulu bezler evlerde ve iş yerlerinde temizlikte ideal yardımcılardır.Temizlikte hijyenden başka birşey brakmaz.Bu bezler ile temizlikte sadece SU kullanılır ve bu da bezlerin ekolojik olduklarını gösterir.
Bezler hijyenik ve ekolojik temizlikte herhangi deterjan kullanmadan kullanılır.Böylece insan sağılığı ve doğa çevresini etkilemez.İşveçte yıllarca yapılan analizlerin sonucu olarak bu yeni olan konsept (mikrodokulu bezler) üretilip temizlikte kullanılmaya başlandı.
Amaç, insan sağlığı korumak ve doğa dostu olmak.
EVLERDE:
Küçük ve büyük mikrodokulu bezler, bulaşık, cam, araba ve Color Set bezleri;
Evlerde bulunan bütün düz yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Mutfakta, banyoda, salonda her yerde kullanılabilir. Cilalı mobilyaları temizliğinde dikkatlı olmak gerek çünkü mikrodokulu bezler bastırılırsa temizlenen yüzeylerde çizikler brakabilir. Cam bezler ile kolaylıkla camlar, aynalar ve evdeki cihazlar temizlenir. Araba bezi ile arabada ki her yeri temizlenebilir.Her ev için birkaç beze sahip olmanızı tavsiye edilir.Bundan dolayı Color Set üretildi, böylece farklı renkli bezler ile evinizdeki bölümleri ayrı bezler ile temizleyebilirsiniz.

KİŞİSEL TEMİZLİK İÇİN
Vücut ve yüz pelingi (make up'ın silinmesi eldiven ile) ve saçın kuruması için idealdır.
İŞ YERLERİNDE
Ofisteki cihazlar temizliğinde, (gözlükler, HI-FI donanımı, TV ve PC ekranları) temizliğinde kullanılan klasik ve özel optik bezler.Optik bezlerin 2 çeşidi var.
SANAYİDE
Makinelerin temizliğinde, grafik donanımların temizliğinde, elektronik ve cam yüzeylerin temizliğinde. Farklı yerlerin temizliğinde farklı bezlerin kullanılması tavsiye edilir.
Kullanım önerileri:
Bezleri 4 kere katlanmış olarak kullanmak en idealdır.Böylece 8 adet temizliğe hazır alan elde etmiş oluruz. Bütün alanlar kirlenince bezi temiz su ile yıkanmalı. Mikrodokulu bezler dayanıklı ve kolay temizlenir
Bezlerin temizlenmesi:
Doğru bir şekilde bez kullanılacak olursa ömru çok uzun olur. Bezler sık yıkanmalı.Bezleri temizlediğimiz sıcak su içine ekolojik detarjan katabiliriz.Bezler çok kirli ise o zaman su içine ekolojik detarjan eklenerek bez su içinde kaynatılmalı (92 derece). Sicak su ile bezler temizlenirken tüm mikroplar ve bakteriler yok olmaktadır. Bezleri çamaşır makinasında da Yıkama Topları katarak yıkayabilirsiniz.
Not: Mikrodokulu bezler beli bir süre temizlikte kullanıldıktan sonra farklı bir rengi kazanabilir. Ama bu onların temizlik güçünü azaltmaz. Hiçbir zaman yumuşatıcı ve çamaşır suyu kullanmayın, çünkü onlar bezlerin temizlik gücünü etkiler.Cilalı mobilyalarda, araba cilasında ve hassas yüzeylerde bu bezleri kullanmayın çünkü mikrodokular çizikler brakabilir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.30957.3388
Euro8.65038.6850

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret192391
Anadolu Evleri Sitesi

 Anadolu Evleri Sitesi

Anadolu Evleri Sitesi
 Anadolu Evleri Sitesi Ankara