Relaxing

RELAXİNG

 Kodu: relaxin  100 ml

Vücudun fiziksel olarak formda çalışmaya odaklı gevşeme ve dinlenme için uçucu yağlar, bir karışım. Çocukların bu pişik gerilim olgusu, anksiyete, baş ağrısı, migren duyguları ... Relaxin esansiyel yağ bileşimi ruh hali ve yaşam enerjisini genel düzeyini yükseltmek, diğer yandan etkili sakinleştirici ve rahatlatıcı.

Bugün, stres ve gergin durumlarda dolu bir zamanda yaşıyoruz. Birçoğumuz migren nöbetleri eğilimli ve genel olarak biz rahatlama anlarının gerekir.  Lavanta esansiyel yağları karışımı, limon, lemongrasa, küçük hindistan cevizi ve alkollü çözüm melisa ruhsal gerginlik, migren atakları ve anksiyete çeşitli biçimlerde görünümü ile yardımcı olacak, hem de baş ağrısı belirtileri önler. Relaxin esansiyel yağ bileşimi dikkatlice organizmanın genel psiko-fiziksel durumu geliştirmek için seçilmiştir. . Bu yatıştırıcı ve dinlendirici, diğer yandan sizi depresyona yardımcı değil, ancak ruh ve yaşam enerji düzeyini yükseltmek çalışır. Bu bir tedavi değil, aromatik tedavi edici yardım migren ve boyun ve baş damarlarında kan dolaşım yetersizliği için hoş olmayan belirtilerin hafifletilmesi için, gerilim baş ağrısı, mental durumda semptomlarını.
 
·  Baş ağrısı, ruhsal gerginlik, migren atakları ve ajitasyon benzer formları ile aromaterapi yardım · Energije organizmanın genel psikofiziksel devlet geliştirir - Öte yandan sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi ruh halinizi ve yaşam enerjisi genel seviyesini yükseltir
 
 Kullanım şekli: Boyun ve kulak arkasında hafif bir masaj uygulayın ve bu yağların sakinleştirici kokular izin vermek en iyisidir. Relaxin boynuna masaj yaparsanız, baş ağrısı ve migren istenmeyen belirtileri hafifletmek için bir temel oluşturur kapı, doğru baş damarlarında kan dolaşımını geliştirmemize yardımcı olacaktır. Bu işlem günde birkaç kez tekrarlanabilir. Migren özellikle şiddetli saldırılarına insanlar karanlık ve rahat bir odada dinlenmek için tavsiye edilir.
 Çok stresli zamanda yaşamaktayız.Bir çoğumuz migren sorunu yaşar ya da baş ağrıları.Ve bu sebeplerden dolayı rahtlamaya ihtiyacımız var.Lavanda,limon,lemongrasa,melise… saf alkol içindeki bu uçucu yağlar rahatlamamızı sağlar.Relaxin içindeki yağlar kombinasyonu bizim psihofizik durumumuzu iyileştirir,stresi azaltır,migren ve baş ağrıları hafifletir.Relaxin ilaç değil –relaxin aromaterapidir ve stres,gerginliği,m,gren ve baş ağrılar azaltır.

• psikolojik gerginliği,migren ve baş ağrıları azaltan aromaterapi yardımıdır.
• vücudun genel psihofizik durumu iyileştirir ve vücuta enerji sağlamaktadır
 Relaxin ürünü,kulakların arkasına ve boynunuza hafif masajla ovabilirsiniz-yedirebilirsiniz.Boynunuza relaxin uygulayacak olursanın kan dolaşımı hızlandırmış olursunuz.Böylece migren ya da baş ağrıları da engelemiş olursunuz.Bu uygulamayı günde birkaç defa yapabilirsiniz,migren sorunu yaşayan kişilerin ralaxini kullandıktan sonra loş odalarda dinlemeleri tavisye edilir
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret237993