Royal Bath Tiger

 O yorgun ve ağrıyan kasları, bacaklarda ve eklemlerde teşvik eder. Onu güçlendirir, çünkü, son derece ferahlatıcı sterilize ve rahatlatır, romatizmal karakter ile ilgili sıkıntıları rahatlatmak yardımcı olur, grip ve soğuk algınlığı dönemlerinde özellikle yararlıdır.


ROYAL TIGER BATH TIGER ROYAL BANYO 
Biberiye, lavanta, okaliptüs, çay ağacı ve Amerikan sarmaşık - Bu Kaplanlar yağ, uçucu yağlar karışımı temelinde yüzme parlak bir iksir olduğunu.
Biberiye - teşvik ve destekler dolaşımı canlandırır ve yeniler yorgun ayak ve kasları, konsantrasyon yardımcı olur, bütün vücudu güçlendirir
Lavanta - rahatlatıcı, rahatlatır, ferahlatır ve dengeler ruhu
Okaliptüs - daha kolay nefes, soğuk algınlığı ve grip genel durumu kolaylaştıran
çay - çok aromaterapi etkisi atanır, zararlı mikroorganizmalar, hafifletme ve deride çeşitli inflamatuvar değişiklikler üzerinde sakinleştirici etkisi gelişimini önlemeye yardımcı olur ve cildi onarmak zarar yardımcı olur. 
Amerikan sarmaşık - serinletici görünüyor, sakin farklı inflamatuvar süreçler yardımcı olur
 
 Kaplanlar banyo yorgun ve ağrıyan kasları, bacaklarda ve eklemlerde (spor) canlandırıcı vardır.  Onu güçlendirir, çünkü, son derece ferahlatıcı sterilize ve rahatlatır, romatizmal karakter ile ilgili sıkıntıları rahatlatmak yardımcı olur, grip ve soğuk algınlığı dönemlerinde özellikle yararlıdır.  Sıcak bir banyo olarak düzenlenir, ideal sıcaklık 36-38 ° C.  Böylece hazırlanan banyo ter bezlerinin çalışması artırır.  Hemen banyodan sonra, bir soğuk algınlığı veya grip varsa veya yatağa gidin ve iznojiti olabilir.  Ancak, sıcak banyoları kalp hızlandırmak ve (basınç ve varis ile ilgili sorunlar kalp hastalarının ve insanlar için tavsiye edilmez) nefes derinleştirmek, bu nedenle süre 10-15 dakika yüzmek önerilir.  Sıcak banyolar cildin kurumasına ve çok sık uygulanan gerektiğini unutmayın. Kraliyet Tiger Hamamı 29-34 lik bir sıcaklık tarafsız bir hamam olarak hazırlanabilir.  Uygulama haftada 1-2 kez, ve gerekirse daha sık.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret243348