803- Vakum Torbalı Hurç Jumbo

RSI JUMBO HURÇ - 65 x 50 x 27

Şifre: VB JUMBO
RSI vakum torbaları kumaştan yapılmış kareli çantalarda bulunmaktadır.Vakum torbalara eşyalar konulunca ve elektrik süpürgeyle hava çekilince vakumlanmış olan torba da içinde bulunduğu torba gibi kareli şekli alır.Vakumlu torbalarda bulunan kemer onları güçlendirmektedir.Vakumlu torbalar böylelikle iki koruyucu tabakaya sahip olur ve içinde konulan eşyaları dış faktörlerden( nemden,tozlardan,kirlerden,böceklerden ev hayvanlarından ve kokulardan…….)korumaktadır.

RSI VAKUM HURÇLARI-TORBALARI – VACUUM BAGS
YAŞADIĞINIZ YERİ BÜYÜTEMİYORSANIZ EŞYALARINIZI KÜÇÜLTTÜN!!!!!

YENİ ÖLÇÜLER VE SINIRSIZ İMKANLAR
Vakumlama hurçları, dar bir alanda düzen ve iyi görüntü yaratmayı, eşyaların hacmini küçültmeyi ve evimizdeki alanı azami olarak kullanmayı istediğimizde, her durumlar için en iyi çözümü oluşturmaktadır

Vakumlama hurcu kare şeklindeki bez torbada yerleştirilmiştir. Elektrikli süpürge ile yapılan vakumlamadan sonra, havası boşalan hurç, içinde bulunduğu koruyucu bez torbanın kare şeklini tamamen almaktadır. Bunun için katlamak (yatay ve dikey) çok basit ve kolaydır. Vakumlama hurcu, ek olarak yatay kemerlerle sağlamlaştırıldıktan sonra fermuarlı kapakla kapanmaktadır. Bu şekilde çuvaldaki eşyalar dış etkenlerden iki kat korunmuştur. İçinde nelerin bulunduğunu görebilmemiz için, hurcun ön tarafında şeffaf pencere bulunmaktadır. Eşyayı, nem, toz, kir, böcek, evde beslenen hayvanlardan ve kötü kokulardan korumaktalar. Mevsimlik eşyaların, yastık, örtü gibi aşyaların saklanması, evden taşınma sırasında, yolculukta vs. idealdir. Yetmiş kilogram ağırlığı taşıyabilir ve her tip elektrikli süpürge ile vakumlanabilme özelliğine sahiptir.
DOLAP VE YAŞAM ALANINIZDAKİ ALAN ÖRGÜTLEMESİNİ GERÇEK KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜYORLAR!
Kullanim önerileri:
1.Dış koruyucu torbayı açın böylece içinde bulunan vakumlanabilen torbaya ulaşmış olursunuz.
2.Kuru ve katlanmışkıyafetlerinizi(pantalon,ceketler,kazaklar,çarşaflar,yastıklar,………)
yatay olarak koyun ve hurcun fermuarın kapanabilmesi için yer brakın diğer ifade ile çok fazla hurçları doldurmayın

3.Vakum torbasını dikkatlice kapatın ve torbanın üst yanları birbirine girmesi lazım.
4.Elektrik süpürgesi ucunun girmesi gereken yerde bir kapağı var,o kapağı kaldırıp yerine elektrik süpürge ucunu koyup elektrik süpürgeyi çalıştırın.Vakumlamayı bitirdikten sonra elktrik süpürgenin ucunu çıkarın ve daha önce çıkardığınız kapağı yerine koyun.

5.Yatay kemerleri(medium hurçlarda bir kemer) kullanılarak vakumlanmış torbaları güçlendirilir.
6. Vakumlanmış torbanın bulunduğu kumaşlı çantayı da kapatılıp ve istenilen yere konulur.Vakumlu torbaları-hurçları kullanarak kendinize yaşadığınız evinizde daha çok boş alan yaratmış olup kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarını dış faktörlerden korumuş olursunuz.
Tavsiyeler
Hurçları nemli ortamlarda ve direkt güneş altında brakmayın.Onları çok fazla doldurmayın.Bu vakumlu torbaları ıslak veya keskin eşyaları koymayın.Hurcu açarken ve kapatırken dikkatli olun fermuarda herhangi bir zarar meydana gelmesin diye.Uzun süre dolabınızda duracak kumaşlı eşyaları hurçlarda-torbalarda vakumladıysanız ara sıra vakumlama durumu kontrole edin-(hava girişi var mı?)
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret229140