Royal Sales TÜRKİYE

www.royalsalesturkiye.com

107- Mutfak Bezi

MUTFAK BEZİ

Şifre: KK-RC
Mutfaktaki temizlik için ideal bir bezdir.Spesifik mikrodokulardan dolayı kolay kurur ve böylece bakterilerin çoğalmasına engel olmaktadır.En çok mutfak temizliğine yöneliktir, oluşan ekmek kırıntıları ve diğer kirleri toplar ve kendi içinde tutar bezi yıkayana kadar. Spesifik strüktürden dolayı büyük kırıntıların toplanmasında da etkilidir.

MUTFAK BEZİ – mutfak temizliğinde ideal yardımcı!
• Spesifik mikrodokulardan dolayı kolay kurur ve böylece bakterilerin çoğalmasına engel olmaktadır, bundan dolayı en çok mutfak temizliğine yöneliktir.
• Kolay kurur ve böylece bakterilerin çoğalmasına engel olmaktadır.
• Oluşan ekmek kırıntıları ve diğer kirleri toplar ve kendi içinde tutar, bezi yıkayana kadar
.Spesifik strüktürden dolayı büyük kırıntıların toplanmasında da etkilidir.
Nerede kullanılır:
• mutfak yüzeylerin temizliğinde kullanılır (dolaplar, raflar...)
• musluk, seramik yüzeylerin, kapı koları temizliğinde,
• bütün mutfak yüzeylerin temizliği için kullanılır.
Kullanım önerileri:
Bezleri 4 kere katlanmış olarak kullanmak en idealdır.Böylece 8 adet temizliğe hazır alan elde etmiş oluruz. Bütün alanlar kirlenince bez temiz su ile yıkanmalı.Mikrodokulu bezler dayanıklıdır ve kolay temizlenir.
Bezlerin temizlenmesi:
Bez doğru bir şekilde kullanılacak olursa ömru çok uzun olur.Bezler sık yıkanmalı diğer ifade ile her temizlikten sonra. Bezleri temizlediğimiz sıcak su içine ekolojik detarjan katabiliriz. Bezler çok kirli ise o zaman su içine ekolojik detarjan eklenerek bez su içinde kaynatılmalı (92 derece). Sicak su ile bezler temizlenirken tüm mikroplar ve bakteriler yok olmaktadır.Bezler çamaşır makinasında da yıkama toplarını kullanarak yıkanabilir.

TEMİZLİKTEKİ DEVRİM
Bugün ve yarın için RSI EKOLOJİK TEMİZLİK yöntemi
Bir yılda tonlarca kimyasal detarjan temizlikte kullanılır ve bu kimyasallar cevremizi kirletir. Çevre kirliliği ana sorunlardan birisidir ama biz bu sorunlar ile var olan mikrodokulu bezler sayesinde savaşabiliriz. Mikrodokulu programa Ekolojik programı denir veya mucize programı.Bunun sebebi, bu program ile temizlik yapabilmek için sadece suya ihtiyacımız var.Bu mikrodokulu program ürünlerini kullanırken – enerjimizi, zamanımızı tasarüf edip çevremizi ise koruyoruz.Bunun yanında parasal açıdan bize kar sağlamaktadır çünkü detarjanlara ihtiyacımız yok.
Mikrodokulu bezler aynı adı taşıyan programın bazını oluşturmaktadır
Birçok sebepten dolayı mikrodokulu bezlere ekolojik bezleri diyoruz. Ekolojik yanında onlara mucize bezleri de diyoruz.Kuru yüzeylere elektrostatik olarak etki gösterir, ıslak yüzeylerde ise emici etkisi dile gelir. Mikrodokulular kendi ağırlığının 4 katını kiri ve toz emip hapsedebilir. Mikrodokulu bezleri mucize olarak yapan onların sıradışı strüktürüdür. Bu, bezler mikrodokuları içermektedir. Dokuların esnekliği ve işlevseliği tekstil-teknolojik süreçler sayesinde sağlanmaktadır.Bu süreç sayesinde saç telinden 100 kat ince dokular elde edilmektedir.Bu sebepten dolayı en küçük kirleri ve toz parçaları bu bezler temizleyebilmektedir.Bu ince dokular mikroskop aracılığı ile görünür.5 poliamid ve 6 poliester tabakalar doku alanı genişletmektedir ve bu dokular kirleri hapsetmektedir.
• Saç telinden 100 kat ince dokular ile elde edilmektedir,
• Bakterileri, tozu ve kirleri temizlemektedir.
Mikrodokuların özeliği sayesinde bakterilerin %99'u temizlenen yüzeyden temizlemektedir.
Mikrodokular pozitif yüklüdür ve kirleri kendine çekmektedirler.Demek ki mikrodokulu bezler pozitif yüklü kirler ise negatif yüklüdür bundan dolayı bu bezler ile diğer klasik (negatif yüklü) bezlere göre yapılan temizlik farklıdır.Klasik bezler ile tam olarak temizliği sağlamazsınız ama mikrodokulu bezler ile eşsiz temizliği elde etmiş olursunuz.
Not:Mikrodokulu bezler beli bir süre temizliğinde kullandıktan sonra farklı bir rengi kazanabilir. Ama bu onların temizlik güçünü azaltmaz. Hiçbir zaman yumuşatıcı , çamaşır suyunu kullanmayın, çünkü onlar bezlerin temizlik gücünü etkiler. Cilalı mobilyalarda, araba cilasında ve hassas yüzeylerde bu bezleri kullanmayın çünkü mikrodokular çizikler brakabilir.
Bu mikrodokulu program ürünleri kullanırken – enerjimizi, zamanımızı tasarüf edip çevremizi koruyoruz. Bunun yanında parasal açısından bize kar sağlamaktadır çünkü detarjanlara ihtiyacımız yok.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret248164