405- Drf.08 Kroyter-110 Bitki Özü yağı

Dr. Förster
Kräuteröl 110    mit ALOE VERA  

Dr.F-08    KROYTER - 110 BİTKİ ÖZLÜ YAĞ  100 ml

      Kroyter-110 Bitki Özü  Dr.F-08

 110 bitkinin gücü!

Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.

İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ!

Krauteröl Yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir.

Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. Banyodan sonra yapacağınız masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Krauteröl Bitki Yağı katın.

Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.

Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin.

Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağa tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza yeterli miktarda yağla masaj yapın.

Diş ve ağız boşluğu bakımınızda (boğaz ağrısı, aft, diş eti çekilmeleri vb. durumlarda) suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın.

Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin.

Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın.

Kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın.

Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın.

110 bitkinin hayat gücünü birleştiren yağ. Bitkilerin yapraklarından,köklerinden,meyvelerinden ve diğer kısımlarında elde edilen doğal bitkisel yağlar konsatresi.ALOE VERA özü katkılı-biricik doğal cilt nemlendiricisidir.Bu ürünün bileşiminde bulunan,cilt bakımında kullanılan iyi birçok önemli madde arasından cilde yumuşaklık veren nemliliğini koruyan avokado yağını bir de cildin düz ve parlak olmasını sağlayan yoyoba yağını ayırabiliriz.Bunun yanında E ve F vitaminleri de içermektedir.

110 Bitki yağının kullanım önerileri:
• Solunum sisteminin grip durumlarında kolaylaştırılması
• Ateş düşürücü olarak bir haylı etkilidir
• Yağ ile göğüse masaj yapılması süretiyle-brönşit ve öksürüğe iyi gelir.
•Boğaz iltihabına,kötü ağı kokusunu giderir,diş ve dişeti ,ağız boşluğu (aft doğrusu pamukçuk belirtilerinde) bakımında kullanılır-bu uygulama için yağ su içinde seyreltiril ve ağız boşluğu gargara yapılır.
• Yorgunluk belirtilerinde bütün vücudun masajı
•Spor yapmadan yola çıkamdan önce adalelere koruyucu asaj uygulanmasında kullanılır.
• Yaşadığımız mekanın ferahlatılmasında kullanılır
• Kötü kokuların,özelikle de ter kokusunun giderilmesinde etkilidir
• Ayak ağrılarında
• Bütün vücut masajı için
Kullanım şekli:
•Ferahlamak,kötü kokuların,özelikle de ter kokusunun giderilmesinde:sabah ve akşam,banyodan sonra,2-4 damla yağ,göğüse,boyuna,enseye,sırta,kollara,ayaklara ve tabanlara,ovarak yedirilir.
• Yorgunlu ve bitkin belirtilerinde :alnınıza,şakaklarınıza,kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirink
• Spor yapmadan,yola çıkmadan ya da dağa tırmanmadan bir gün önce ,omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza masaj yapın.
• Banyo ya da düş aldıktan sonra yapılacak masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Bitkisel Yağ 110 katmak gerekir
• Diş ve ağız boşluğu bakımında ,suya birkaç damla yağ damlatılır ve gargara yapılır ya da birkaç damla yağ damlatılan pamuk ile dişetleri ovulur.


SİZİN İÇİN ARAŞTIRDIK...
VÜCUT FERAHLATILMASI,MASAJI VE BAKIMI-110 BİTKİNİN HAYAT GÜCÜNÜ BİRLEŞTİREN YAĞ
Bitkilerin yapraklarından,köklerinden,meyvelerinden ve diğer kısımlarında elde edilen doğal bitkisel yağlar konsatresi.ALOE VERA özü katkılı-biricik doğal cilt nemlendiricisidir.Bu ürünün bileşiminde bulunan,cilt bakımında kullanılan iyi birçok önemli madde arasından cilde yumuşaklık veren nemliliğini koruyan avokado yağını bir de cildin düz ve parlak olmasını sağlayan yoyoba yağını ayırabiliriz.Bunun yanında E ve F vitaminleri de içermektedir.Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.41592.4255
Euro2.73782.7487

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret102704
Anadolu Evleri Sitesi

 Anadolu Evleri Sitesi

Anadolu Evleri Sitesi
 Anadolu Evleri Sitesi Ankara