507- Mop Bez Kaktüs

MOP KAKTÜS ( KURU TEMİZLİK ) ROYAL CLEANING - eco line

Şifre: MOP KAKTUS-S45
Bütün kuru yüzeylerin (her çeşit duvarlar, döşemeler) temzliğinde kullanılır. Bu bezler ev yerlerin temizliğinde etkilidir. Kirleri ve tozlar, ekmek kırıntıları ve diğer kirler temizler. Bu bezler ile mufak yerleri, ev girişleri, banyo, seramikle kaplı yüzeyleri temizlenir ve ev hayvanların tüylerin toplanmasında da etkilidir.
 

Kuru temizlikte kullanılan KAKTÜS adlı bez modern süpürge gibi çalışmasını dizayn edilerek üretilmişti.Tozları ve kirleri toplayan süpürge gibi ve aynı anda yerleri temiz brakmaktadır.Temizlik efekti beyaz ACTEX düğümlerle sağlanmaktadır. Strüktürel yüzeylerin temizliğinde etkilidir ve iri tozların veya ekmek kırıntılarını toplamaktadır. Bu bez extra uzun düğümlerden yapıldı ve bunlar sayesinde fayansların arasındaki boşlukların temizliğinde de etkilidir.Bütün bu özelikler onu temizlkte (mutfak, banyo, hol ) ideal kılmaktadır. Kaktus bezin kenarlarındaki uzantılar tozların toplanmasında eşsizdir. Su lekelerin bulunduğu yüzey yerlerinde (mutfak, banyo) de kullanılmasını tavsiye edilir.

Nasıl kullanılır?Tamamen kuru olarak bütün yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Dizayn sayesinde fazla tozu veya kiri barındıran yüzeylerin (mutfak-ev girişi-tuvalet) temizliğinde etkili olmaktadır.Bunun yanında ev hayvanların tüylerin toplanmasında da mükemmeldir. Kullanıldıktan sonra bez silkelenir ve kalan tozlar ve diğer kirleri fırçayla indirilir ve bez yıkanır.

OCEAN ve KAKTÜS bezlerin kullanımı ve yıkanması:

Çamaşır makinalarında su sicaklığı max 90 derece olabilir. Kurutma makinalarında da sicaklık derecesi en fazla 90 derece olabilir. Ekolojik deterjanları(yıkama topları) kullanın.Yumuşatıcıları kullanmayın ve bezleri diğer eşyalardan ayrı yıkayın.BASİT, EKONOMİK VE HİJYENİK

MOP – TEMİZLİĞİN GÜCÜ
HERZAMAN KULLANIMA HAZIR
• Suyun ve mikrodokuların büyüsü - kimyasal detarjanleri kullanmadan sağlanan hijyen.
• Yüzeylerdeki tozları, kirleri veya yağlı lekeleri sorunsuz temizler.
• Bezlerin arkasında kirler veya nemli yüzeyler kalmaz, böylece bakterilerin çoğalımı da engelenmektedir.
• MOP bezleri uzun ömürlüdür – kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır ve Actex mikrodokulardan yapılmaktadırlar.
• Mop'un kullanımı basitır - fiziksel yurulma ve temizlik yapılırken yapılan eğilmeler de ortadan kalkmaktadır (zaman ve enerji tasarufu sağlanmaktadır).
• Kuru temizlikte kullanılan bez elektrik süpürgesinin yerini almaktadır ve ıslak temizlikte kullanılan UNİVERSAL BEZ - ideal bir temizlik sağlaması için sadece suya ihtiyacı var (aktifleştirilmiş su kullanılmasını tavsiye edilir).

• Islak temizliğinden önce kuru temizliği yapın, böylece tozları, hayvan tüyleri ve kirleri toplamış ve ideal sonuçları elde etmiş olursunuz.

• Temizlikten sonra kuru bezi silkeleyin ve biriken tozları veya kirleri fırçayla indirin ve bezi yıkayın.

• İsteğinize bağlı olarak MOP'u evinizdeki her yüzey(duvar, döşeme , tavan) temizliğinde kullanılabilirsiniz (beton yüzeyler hariç).
• Teleskopik sap sayesinde bir çok yere ulaşılmasını sağlar.
• MOP'un farklı dizayn edilen kenarlar sayesinde birçok köşeli yerlere ulaşılır.
• Actes mikrodokulu MOP bezler her iki kenarla ideal bir şekilde toz toplamaktadır.
• Bezler kolay bir şekilde MOP tutucusuna yapışmaları için dizayn edildi.

Kullanım tavsiyesi:
Bez mop tutucusuna kolay yapışır, bez yere ve MOP tutucusu onun üstüne konulur. Bir odayı temziledikten sonra bezi değiştirilir böylece bir yerden başka bir yere bakterilerin taşınmasını da engelenmiş olmaktadır.

RSI ve ACT yüksek kalitenin garantisidir!
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Royal Sales
 www.royalsalesturkiye.com
Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret245362