28-NASIL ÜYE OLUNUR

       

TÜRKİYE     

NASIL ÜYE OLUNUR

Firmamız Royal Sales İnternational TÜRKİYE'ye  üye olarak kaliteli ürünlerin sahibi olmak ürünlerimizi kullanmak veya aldığınız ürünleri çevrenizde  tanıtım yaparak satışını yapmak, aile bütcenize ek gelir sağlayabilmeniz açısından size; Firmamız Royal Sales İnternational TÜRKİYE' ye nasıl üye olunur konusu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bu bilgiler sorularınıza cevap verecek, ve aynı zamanda size geleçekte bu işi yaparken yol gösterecektir.

ÜYELİĞİMİZ  ÜCRETSİZDİR. Sadece almayı düşündüğünüz ürünleri sipariş vererek üye olunmaktadır. Ayrıca bir üyelik ücreti alınmamaktadır. Üyelik süresi 1 (bir) yıldır. üye olunduğu tarihten itibaren bir yılın sonunda Üyeliklerini yeniletmeyenler üyelikten düşerler. Üyelikleri iptal olur. Üyelik Yenilemeleri size duyurulur.

ÜYE OLABİLMEK İÇİN:

  1. Satın almayı istediğiniz ürünlerin listesini,
  2. Nüfus Cüzdanı Fotokopinizi, ( Arkalı-Önlü ) - (Yasal zorunluluk)
  3. Kargonun geleceği adresinizi,
  4. İletişim Telefon Numaralarınızı, ( En az iki telefon Numarası )

Bu Bilgileri bize;  Fax - E-Mail  veya Telefonla ulaştırdığınız anda üyeliğiniz başlatılır.

Siparişleriniz:  Ürünlerimizin depo stokumuzda olması durumunda en geç 2-3 gün içerisinde vermiş olduğunuz adresinize kargo ile adres teslimi olarak gönderilir.

NOT:  Her ürünümüzün Puanı vardır. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin puan toplamı 500 puan ve üzeri  yapıyorsa Kargo ücreti firmamıza ait olup ücretsiz olarak adresinize gönderilmektedir.

Siparişleriniz 500 puan=aşağı yukarı 100 TL tutar...Siparişleriniz 100 TL altında olması halinde Kargo ücreti Sipariş sahibi tarafından ödenmektedir.

Ayrıca: üye olduktan sonra üyelik döneminiz içerisinde her ay ürün siparişi verme (kota) zorunluluğu yoktur. Bir seferde ürün alsanız üyeliğiniz bir yıl devam eder.

ÖDEMELERİMİZ:  Firmamıza;  Distribütör - Üye olarak toplu sipariş verdiğinizde Siparişleriniz Muhasebemiz tarafından  Faturalandığında size telefonla fatura tutarı bildirildiğinde;

  1.  Kredi Kartı ile Ödeme,
  2.  Banka havalesi veya EFT  (İş Bankası'na),
  3.  PTT (Posta Çeki),

           ile ödeme yapıldıktan sonra  ürünleriniz kargoya verilmektedir.

ÜYE OLMADAN SİPARİŞ VERMEK; ÜRÜN ALMAK İÇİN İÇİN;

**** Ürünlerimizi internet sitemizden görerek üye olmadan da alabilirsiniz. Sipariş verebilirsiniz. Burada da İŞ BANKASI veya PTT (Posta Çeki)  Havalesi ile veya Kapıda PTT Kargo ödemeli olarak Kargo ücreti size ait olmak üzere vereceğiniz adresinize, adres teslimi olarak gönderilebilmektedir. Ürün bedeli + kargo ücreti.

Kargo Ücreti Ürün bedeline ilave edilir......  

PTT - KARGO  ÜCRET

  1. Kg Kadar........ 7.00 TL

  2.Kg Kadar......... 8.00 TL ' dir

    
   Sizi Üye yapan kişi Sizin sponsorunuz olmaktadır. Bu kişi size üye olduğunuz anadan itiberen Royal Sales İnternational TÜRKİYE ürünleri hakkında ve bütün konularda yardımcı olması gerekmektedir. Bilgi-Belge, İndirimler, Puanlar, Ödemeler, duyuru ve ilanları zamanında sizinle paylaşabilmeli ve Sistemin işleyişi, Pirim kazanma ve diğer konularda sizi bilgilendirmeli kısacası sizi yönlendirebilmelidir.

Sizde Üye olmadan evvel bu konu hakkında araştırma yaparak size yararlı faydalı olabilecek her an sizinle iletişim kurabilecek ve sizin sponsorunuz veya menajeriniz olacak sizi yönlendirebilecek, çalışma ve parasal sistem hakkında sizi yönlendirebileceğini göz önüne alarak ÜYE olunuz. ? Yoksa siz üye olmak için üye olmayınız. Size bunları verebilecek sağlayabilecek sponsorlara Menajere üye olunuz.

Unutmayınız ki Sponsorunuz veya Menajeriniz her an sizinle  her an iletişimde olması gerekmektedir.

Bu vesile ile sizleride Royal Sales TÜRKİYE ailesine katılmaya davet ediyor ve sizide aramızda görmekten onur duyar üyemiz olduktan sonrada yanınızda olacağımızı belirtiyor saygılarımızı sunuyoruz.

İLETİŞİM ve HESAP NUMARALARIMIZ 

TUNCAY AL

 ROYAL SALES TÜRKİYEHesap Numaralarımız:

Naile AL' Adına
**  PTT Posta Çeki Hesap No :  558 01 89
**  İş Bankası Keçiören Şubesi Hesap No: 4244  089 39 25
İş Bankası Keçiören Şubesi  İban No: TR360 0064 000 001 4244 089 3925    

Tel :    0 506 700 11 50 

Fax : 0.312.380 14 53

E-Mail : naileal06@gmail.com

    
WEB  SİTELERİMİZ  

1 -  www.royalsalesturkiye.com

2 -  www.royalsalesmarket.comDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.39962.4093
Euro2.71172.7226

GRUBUMUZA BEKLİYORUZ

Temizlik
ROYAL SALES 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret102604
Anadolu Evleri Sitesi

 Anadolu Evleri Sitesi

Anadolu Evleri Sitesi
 Anadolu Evleri Sitesi Ankara